• ساعت اداری:

    8-16

  • تماس با ما:

    53459000 (21) 98+

  • FA EN

درباره ما


 

شركت رباط مخزن در سال 1368 با هدف طراحي و ساخت تجهيزات و مخازن صنايع غذايي با نام تجاری برادران قهرمانی شروع به فعالیت نمود و در ادامه با ثبت شرکت رباط مخرن در سال 1375 فعالیت خود را در حوزه های نفت، گاز و پتروشیمی، دارویی، شیمیایی و ساخت عدسی های مخازن تحت فشار و ... گسترش داد.

 شركت رباط مخزن با سابقه قريب به 35 سال سابقه فعالیت، تولید و داشتن تجربیات بسيار ارزنده در طراحي و ساخت انواع مخازن ذخيره، پروسس، تحت فشار، مبدلهاي حرارتي، پكيچ هاي تزريق مواد شيميايي و انواع عدسی های مخازن تحت فشار، مخازن نگهداری و نصب و راه اندازی کارخانجات فعال بوده.

درزمينه پژوهش و نوآوري و استفاده از دانش روز با دانشگاه تهران، وزارت صنايع و معادن و سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران همكاري مي نمايد و از سال 1399 عضو شرکت های دانش بنیان کشور گردید.

شركت رباط مخزن يكي از شركت هاي بزرگ داخلي مي باشد كه بيشترين پروژه هاي نصب و راه اندازي كارخانجات لبني و كنسانتره را در داخل و خارج از كشور انجام داده است و از افتخارات بزرگ شرکت رباط مخزن رضایت مندی بیش از 95% مشتریان می باشد.

رباط مخزن در سالهاي اخير در زمينه موادغذايي با كشورهاي حاشيه خليج فارس، تركيه، عراق، آذربایجان و آسياي ميانه در ساخت، نصب و راه اندازي كارخانجات فعاليت داشته كه در جهت بالا بردن امكانات و كيفيت توليدات كارخانه و تكميل دستگاه ها و ساير امكانات براي جذب تكنولوژي روز موثر بوده است .

خلاصه اي از توانمندي ها، نوآوريها و فعاليتهاي شركت رباط مخزن در صنايع ايران

 * اولین سازندۀ مخازن اسپتیک در ایران و صادر کننده این مخازن Hi Tech به کشور آلمان

 * ساخت بزرگ‌ترین فرمانتور های دارویی در بخش صنایع دارویی  با ظرفیت  140000 لیتر

 * طراحی و ساخت بزرگ‌ ترین پکیج‌های تزریق MEG با همکاری شرکت لوای آلمان در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

 * ساخت انواع  عدسی‌ های مخازن تحت فشار تا قطر 9 متر و ضخامت 6 سانتی متر، به عنوان بزرگ ترین سازنده عدسی های مخازن  در داخل کشور و کشورهای همسایه

 * طراحي و ساخت انواع مخازن ذخيره يك جداره و دو جداره، مخازن پالايش، رنگ بري، بو گيري و گاز پلنت در بخش روغن خوراكي و مخازن اسپتيك براي خطوط استريل، سيستم شستشوي (CIP) تمام اتوماتيك، مخازن نگهداري و پخت ( پروسس تانك) در بخش صنايع لبني مطابق استاندارد DIN

 * طراحي و ساخت انواع ​مخازن تحت فشار، مبدلهاي حرارتي، ری آكتورها، برج هاي تقطير و مخازن ذخيره از جنس استينلس استيل و كربن استيل در بخش نفت گاز و پترو شيمي مطابق با استاندارد   API , ASME

خلاصه اي از توانمندي ها، نوآوريها و فعاليتهاي شركت رباط مخزن در صنايع ايران
همكاري با سازندگان خارجي

همكاري با سازندگان خارجي

از ديگر دستاوردهاي مهم شركت رباط مخزن  به منظور ارتقاء سطح تكنولوژي همكاري با سازندگان خارجي می باشد.

شرکت هایی نظیر:

آلفالاوال

تتراپک

كرونس آلمان

روسي كتلي ايتاليا

وسفالياي آلمان

ICE فرانسه

FMC ایتالیا